Kıko Mılano -Beam Of Light - Smooth Temptation Lipstick - Dudak Kalemi

Nisan 07, 2016

Günaydın ! Bugün sizlere elimde olan Kiko markasının ürünlerinden bahsedeceğim. Biliyorsunuz ki Kiko ülkemize geldi. Bu yüzden sizler için belki alternatif olabilir bu yazım.
Kiko markasını bilmeyenler için kısaca; İtalyan markası,renk skalası çok geniş ve fiyatları oldukça uygun bir marka.Benim elimde olan ürünleri ise 
Beam Of Light , Smooth Temptation Lipstick , Ve dudak kalemi...İlk olarak Aydınlatıcı konusunda çok hassas olduğumu ve her gün aydınlatıcı kullandığımı söyleyebilirim,hatta yakın zamanda bununla ilgili detaylı bir yazı paylaşıyor olacağım. Beam Of Light aydınlatıcı diğerlerinden çok farklı. Işıltı olmasından ziyade içerisinde sim yok, yani kesinlikle disko topuna dönmüyorsunuz.Daha doğal bir ışıltı kazandırıyor cilde.Bende ki 01 numaralı.


Kahve alt tonlu ruj sever olarak bu rujun sürümü oldukça yumuşak , rengini çok güzel bir şekilde veriyor. Fakat pek kalıcı olduğunu söyleyemeyeceğim.Ruj ile birlikte kombinlemeyi sevdiğim 712 numaralı dudak kalemi. Buda yine kahve alt tonlu bir kalem. Sürümü yumuşacık ruja göre biraz daha kalıcı denilebilir. Ben dudak kalemlerini ruj olarak ta kullandığım için tercih edebileceğim bir kalem. Fakat bittikten sonra almayı düşünmüyorum.

İşte böyle,güzel günler dilerim !
Sevgiler.

I N S T A G R  A M : @Makeupbyece1

You Might Also Like

0 yorum

Youtube

INSTAGRAM